Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Konečne sme sa dočkali: Prvý trailer na HBO seriál The Last of Us!

The Last of Us seriál bude mať premiéru v roku 2023.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

26. September 2022

The Last of Us HBO Trailer

Po mesiacoch teaserov, fotografií z natáčania a oficiálnych posterov sme sa konečne dočkali. Prvý oficiálny trailer na TV seriál The Last of Us je tu a vyzerá absolútne fantasticky.

HBO v spolupráci s PlayStation štúdiom Naughty Dog ukázali hlavné postavy, prostredia a naznačili, akým smerom sa seriál bude uberať. Podľa prvého traileru to vyzerá, že sa seriál bude priamo držať hernej predlohy a to do najmenších detailov.

Napríklad môžete v traileri vidieť Joelove rozbité hodinky, autentické kostýmy alebo spadnuté mrakodrapy, presne ako v hre. Fanúšikovia sa teda rozhodne nemusia strachovať.

[#inline-article articleId='349' title='Poznáme nové detaily ohľadom The Last of Us seriálu']

Zaujímavosťou ale je, že v traileri ani Joel, ani Ellie nepovedali ani slovo. Ako sa im podarí zvládnuť tieto náročné úlohy plné očakávaní, sa dozvieme už budúci rok.

Všetko zaujímavé o tomto chystanom seriáli nájdete tu.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom The Last of Us | Official Teaser | HBO Max

The Last of Us | Official Teaser | HBO Max

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články