Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Konzolová hra od českej Bohemie, Vigor, vyšla na PC!

Multiplayerový looter shooter konečne na Steame.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Vigor PC Steam

Bohemia Interactive oznamuje, že ich doposiaľ exkluzívne konzolová hra Vigor je teraz k dispozícii na PC. Multiplayerový looter-shooter sa odohráva v drsnom prostredí povojnového Nórska a od svojho predstavenia pred piatimi rokmi oslovil viac ako 20 miliónov hráčov na Xboxe, PlayStation a Nintende Switch.

Vigor práve dnes vstupuje do predbežného prístupu na Steame, pričom plné vydanie, vrátane možnosti hrania naprieč platformami cez cross-play, je plánované do konca roku 2024.

Titulný obrázok Youtube videa

Vigor pre PC je teraz k dispozícii v predbežnom prístupe, ktorý je súčasťou balíčka Reinforcements Pack za 19,99€. Tí, ktorí si balíček zakúpia, získajú exkluzívnu uniformu a herný titul, ktorý ich identifikuje ako jedny z prvých, ktorí sa pripoja k Vigor na PC. Súčasťou balíčka je aj výber raritných zbraní a boosterov, ktoré zaistia hladký štart v náročnom povojnovom nórskom prostredí.

Počas predbežného prístupu budú mať hráči na PC exkluzívnu príležitosť vyskúšať si úplne nové mechaniky streľby, na ktoré sa vývojári PC verzie Vigor významne zamerali. Táto prepracovaná mechanika bude konzolovým hráčom predstavená neskôr v tomto roku.

Postup každého hráča bude po skončení predbežného prístupu vymazaný, ale odmeny z balíčka im zostanú. Vigor pre PC bude následne dostupný ako free-to-play hra, rovnako ako na konzolách. V neskoršej fáze vývoja potom bude hra podporovať cross-play medzi všetkými dostupnými platformami (PC, Xbox, PlayStation a Nintendo Switch).

Samozrejme, hra Vigor na PC je v češtine!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry