Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

LEAK: Fallout 3 Remaster a Oblivion Remaster sú vo vývoji

Unikli plány Bethesdy a ZeniMaxu.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Fallout 4 Wallpaper

V jednom z uniknutých dokumentov zo súdu FTC vs Microsoftu je celá prezentácia venovaná spoločnosti ZeniMax Media, korporátu za štúdiami Bethesda. Dnes ZeniMax vlastní Microsoft a hry Bethesdy budú vychádzať exkluzívne na Xbox a PC.

V dokumente je prezentácia o ZeniMaxe z roku 2020, ešte pred tým, než firmu kúpil Microsoft za 7,5 miliárd dolárov. V tom čase Microsoft rátal s hodnotou až 10,5 miliárd, takže v podstate kúpil celý ZeniMax so zľavou.

V prezentácii ZeniMaxu sú odhalené kľúčové detaily, na základe sa Microsoft rozhodoval o kúpe. Jedným z nich je aj kompletný zoznam hier, ktoré mala Bethesda vo vývoji.

Fallout 3 Remaster a Oblivion Remaster potvrdené

Zoznam hier od Bethesdy, respektíve ZeniMaxu obsahuje všetky tituly od roku 2020 až po rok 2024, čo sú už ale odhadované vydania. Tieto sa môžu posunúť o ďalšie roky.

V roku 2020 ZeniMax predpokladal, že Starfield vyjde do roku 2021. Nakoniec bola hra odložená na rok 2023. Indiana Jones mal vyjsť do roku 2022, uvidíme ho však až budúci rok.

Oblivion Remaster mal vyjsť tiež do roku 2022, ale hra ešte nebola ani oznámená. The Elder Scrolls VI bol naplánovaný do roku 2024 a v tomto istom roku mal vyjsť aj Fallout 3 Remaster.

Keďže vývoj hier v Bethesde sa posunul zhruba o dva roky, predpokladáme, že Oblivion Remaster vyjde v roku 2024 a Fallout 3 Remaster vyjde najskôr v roku 2025, alebo až 2026 podobne, ako The Elder Scrolls VI. 

Sequel dostane aj Doom v hre Doom Year Zero a tiež sa plánuje aj Dishonored 3 a Ghostwire 2. Tieto hry vyjdú najskôr v roku 2024 až 2026.

The Elder Scrolls VI

The Elder Scrolls 6 nevyjde skôr ako v roku 2026

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry