Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Leak naznačuje, že Suicide Squad: Kill The Justice League bude live service hra

S battle passom a skinmi.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

17. Január 2023

Suicide Squad Battle Pass leak

Asi nikto netušil, že štúdio Rocksteady sa po sérii Batman Arkham presunie na tvorbu live-service hier. Totiž vyzerá to tak, že ich nová hra Suicide Squad: Kill The Justice League bude live-service titul so všetkým, čo k tomu patrí. Nebude to teda len tradičná kooperatívna hra na štýl Gotham Knights, ale skôr sa približuje k Marvel's Avengers. 

Na internete sa objavil screenshot z testovacej verzie hry, ktorý odhaľuje pár detailov. V hre sa bude nachádzať obchod, v ktorom si za hernú menu budete môcť nakúpiť skiny a kozmetické itemy. Suicide Squad bude obsahovať aj battle pass, ktorý má odomykať nové skiny pre herných hrdinov. 

V menu je možnosť vybrať si kapitolu, teda misie budú znovu hrateľné v sólo režime, aj v kooperácii. Tiež bude na výber niekoľko herných režimov. Battle pass v budúcnosti pravdepodobne prinesie aj nové misie, DLC, či ďalšie skiny.

Suicide Squad: Kill The Justice League vyjde na PC, Xbox aj PlayStation už 26.5.2023.

Suicide Squad

Pozrite si poslednú ukážku z hry Suicide Squad: Kill the Justice League

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články