Posledná epizóda

CH Podcast #44 - Summer Game Fest, Devolver Digital, State of Play a budúcnosť E3

13. Jún 2022

Dnešný diel vznikol vďaka spoločnosti Creative. Ďakujeme za podporu!

V najnovšej epizóde CentrumHer podcastu sa naša tradičná trojica pozrela na všetko podstatné, čo sme mali možnosť vidieť na takmer dvojhodinovej konferencií Summer Game Fest.

Nevynechali ani konferenciu indie vydavateľstva Devolver Digital a zhrnuli aj State of Play od Sony, ktorý sa konal ešte začiatkom Júna.

No a na záver sa Marek s Lukášom rozrozprávali o tom, aké je to pokrývať E3 a prečo sa zrejme tento jeden z najtradičnejších videoherných eventov už nikdy nevráti.

Leakuje ProGamingShop dlhoočakávané hry?

The Last of Us Part II a Cyberpunk 2077 sa dočkali potenciálneho leaku svojho dátumu vydania.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

22. Apríl 2019

Cyberpunk 2077 wallpaper

Väčšinou, ak sa na našich stránkach objaví článok s potenciálnym leakom, jedná sa o predajcov ako Amazon či Wallmart. Proste najväčšie siete, kde je relatívne problém ustriehnuť takéto chyby. Dnes sa však o leak postaral európsky predajca, ProGamingShop.

Viacero médii po celom svete si všimlo, že na ich stránkach sa objavil dátum vydania nie len pre The Last of Us Part II, ale aj pre Cyberpunk 2077. Pritom o týchto hrách sa vo všeobecnosti predpokladalo, že vydanie ešte tento rok je málo pravdepodobné. No leak z ProGamingShopu hovorí niečo iné.

Podľa nich by The Last of Us Part II Malo vyjsť na jeseň, konkrétne 27. Septembra. Tento dátum by nemusel byť taký nereálny, nakoľko sa očakáva, že Sony by na jeseň tohto roka minimálne jednu exkluzivitu malo priniesť.

Pri Cyberpunk 2077 by som však pochyboval viac. Tu ProGamingShop uvádza dátum vydania na 28. Novembra. A to mi príde príliš skoro. Hoci CD Projekt RED na hre naplno pracuje od vydania Witcher 3, aj tak mi to príde ešte skoro. Aj väčšina ich vyhlásení bola opatrná a smerovala skôr k roku 2020.

Každopádne, to že sa dátumy objavili na ich stránke ešte nič neznamená. Všetky takéto leaky treba brať s rezervou. Až čas ukáže, či si z nás niekto robil srandu, alebo sa skutočne nejaký zamestnanec uklikol a odhalil to, čo malo ostať ešte nejaký čas utajené.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 🙂 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený