Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

LEGO 2K Drive bude open-world hra na štýl Forzy

Naplnila sa naša predikcia.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Lego 2K Drive Screenshot 1

Už zajtra sa má oficiálnou cestou predstaviť nová hra LEGO 2K Drive, prvá z mnohých od štúdia 2K Games, ktoré na LEGO získalo licenciu. Okolo tejto hry uniká v predstihu azda všetko a tak neexistuje dôvod, prečo by sme mali čakať až do zajtra. 

IGN totiž v predstihu zverejnilo niektoré údaje aj prvé screenshoty, momentálne je článok už zmazaný. Podľa týchto leakov, LEGO 2K Drive je open-world závodná hra, ktorá vyjde na PC aj na konzoly už čoskoro. Dátum vydania bude oznámený už zajtra, na pulty obchodov sa dostane 19.5.2023. 

LEGO 2K Drive bude obsahovať singleplayer aj multiplayer, v oboch režimoch si hráči budú môcť postaviť vlastné LEGO autíčko podľa predstáv. 

Celkovo bude k dispozícii viac ako 1000 LEGO kociek, vďaka ktorým si auto môžete prestaviť na cestný športiak, ale aj na offroad džíp, či nákladiak. 

V hre by sme mali nájsť aj dopredu postavené autá z LEGO krabíc City, Creator aj Speed Champions. Nájdeme tu aj LEGO verzie McLaren Solus GT či F1 LM.

Vďaka Drive Pass si hráči budú môcť odomknúť nové kocky, postavičky, vozidlá ale aj biómy. Vývojári si hneď na prvý rok pripravili štyri sezóny s novým obsahom. 

Viac sa dozvieme už zajtra, kedy očakávame oficiálne ohlásenie hry s trailerom aj ďalšími screenshotmi. 

LEGO 2K Drive

Vo Štvrtok sa nám predstaví LEGO 2K Drive

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry