Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Level Zero: Extraction je moderný coop horor na UE5

Spustí betu o pár dní.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Level Zero Extraction wallpaper

Vydavateľstvo tinyBuild a vývojárske štúdio DogHowl Games oznámili, že Level Zero: Extraction, pripravovaná multiplayerová extrakčná hororová hra z pohľadu prvej osoby (predtým známa ako Level Zero), bude od 15.3.2024 na Steame v uzavretom beta teste.

Odhalený bol aj úplne nový gameplay trailer. Ten vyzdvihuje jedinečnú hrateľnosť spájajúcú sci-fi horor a boj o prežitie s napínavými momentami žánru extraction shooter.

Titulný obrázok Youtube videa

Hra Level Zero: Extraction, ktorú na Unreal Engine 5 vyvinulo malé, ale ambiciózne ukrajinské štúdio DogHowl Games, je novým, originálnym poňatím survival hororu pre viacerých hráčov. Hráči sa vydajú na nebezpečné výpravy, na ktorých budú tri tímy s troma hráčmi súperiť o cenný loot. Medzitým sa ďalší dvaja hráči ujmú úlohy smrtiacich mimozemských monštier, ktoré lovia ostatných hráčov. Ide tak o PvPvE multiplayer.

Early access je plánovaný až na leto 2024, takže closed beta v Marci je jedinečná príležitosť si hru vyskúšať. Zatiaľ si ju môžete pridať do wishlistu na Steame, kde sa o bete dozviete podrobnosti. 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry