Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Mačacia adventúra Stray príde aj na Xbox

Hra sa objavila v databáze ESRB hodnotení hier.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Stray Playstation 5 screenshot 1

Za mesiac to bude rok, čo na PC a PlayStation vyšla skvelá mačacia adventúra Stray. V hre sa zhostíte role mačky, ktorá sa snaží dostať preč z robotmi obývaného mesta.

Hra vyšla 19. Júna 2022 na platformy PC a PlayStation a všetko nasvedčuje tomu, že Sony si u vydavateľa Annapurna Interactive zaplatila ročnú exkluzivitu. Hra bola totižto prednedávnom ohodnotená ratingovou organizáciou ESRB pre platformy Xbox One a Xbox Series S|X. To značí len jediné - hra už čoskoro zamieri aj na Xbox.

Je dosť pravdepodobné, že sa tak stane presne po roku, čiže už 19. Júna 2023 by ste si Strax mohli zahrať na Xboxe. Zatiaľ ide len o špekuláciu, takže správu berte s rezervou. Ale ako sa vraví, bez vánku sa ani lístok nepohne. Rozhodne tak naše stránky sledujte aj naďalej, akonáhle budeme mať správu potvrdenú oficiálne, budeme vás informovať.

Stray Game Wallpaper

Stray ukázal pár minút z hrania v cyberpunkovom meste

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry