Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Stray ukázal pár minút z hrania v cyberpunkovom meste

Mačka ale aj obyvatelia mesta majú fantastické animácie.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

09. Jún 2022

Stray Game Wallpaper

Stray sa stal akýmsi miláčikom publika, keďže internety prirodzene milujú mačky. Len nedávno sme sa konečne dozvedeli dátum vydania a hra okrem PlayStation 4 a PlayStation 5 vyjde aj na PC.

Vývojári okrem posledného traileru ukázali ďalšie zábery z hrania spolu s redaktormi IGN. V novom videu prezentovali svet, jedinečné animácie robotov aj mačky, rôzne interakcie ale aj spôsob komunikácie s robotmi.

Hráči tak majú dostatok nástrojov na interakciu s prostredím cyberpunkového sveta. Navyše, výborná je aj grafika, či celkové ozvučenie hry a nám neostáva nič iné, len sa tešiť na vydanie, 19.7.2022.

Všetko o hre Stray nájdete tu.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Stray Teases Clever Cat Gameplay in a Beautiful World

Stray Teases Clever Cat Gameplay in a Beautiful World

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články