Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Marvel 1943: Rise of Hydra má prvý trailer!

Nová Marvel hra vyjde budúci rok.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Marvel 1943: Rise of Hydra

Marvel dnes prestavil novú hru inšpirovanú superhrdinami, ktorých všetci dobre poznáme. Hra bola oznámená v roku 2022 a pracuje na nej štúdio Skydance Media, ktoré dnes vedie skvelá dizajnérka, Amy Hennig. 

Až dodnes sme však názov tejto novej hry nemali potvrdený, mohli ste si ho však všimnúť na našej karte hry. Hra od Skydance sa tak oficiálne bude volať Marvel 1943: Rise of Hydra a sledovať bude príbeh štyroch hrdinov v roku 1943, kedy svetu vládla Hydra. Proti sebe sa postavia Captain America a Black Panther.

Black Panther v tejto hre je Azzuri, ktorý je starým otcom T'Challa. Trailer ukazuje, že sledujú spoločný cieľ zničiť nacistov/Hydru, hoci každý z vlastných osobných dôvodov. Ani jeden, ktorý pochádza z rôznych svetov, nemá obzvlášť rád metódy toho druhého, čo ich vťahuje do konfliktu. V hre uvidíme aj ďalšie dve postavy, Gabriela Jonesa z Howling Commandos a vodkyňu špionáže Wakandy, Nanali.

Podstatná časť príbehu sa bude odohrávať v okupovanom Paríži. Počas príbehu si zahráme za všetky štyri postavy a ich príbehy budú prepletené.

Rise of Hydra pobeží na novej verzii Unreal Engine 5.4, na hre spolupracuje aj Epic Games. O aký žáner hry presne ide, zatiaľ nevieme. Každopádne, Marvel 1943: Rise of Hydra vyjde až v roku 2025.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Marvel 1943: Rise of Hydra Trailer

Marvel 1943: Rise of Hydra Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry