Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Metroid Prime Remastered prekvapivo vydaný na Nintendo Switch!

Ďalšia nečaká atómovka japonských vývojárov.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Metroid Prime Remastered Trailer

Nintendo včera na svojom Directe nečakane oznámilo a rovno aj vydalo svoju novú hru - Metroid Prime Remastered. Ide o kompletný moderný remaster pôvodnej hry z roku 2002, ktorá vyšla na GameCube.

Nintendo hru vydalo na svojom Nintendo Shope, do obchodov príde aj krabicová verzia, a to už 22.2.2023. Cena na Eshope je 39,99 dolárov.

Metroid Prime Remastered využíva moderné grafické efekty, vývojári remasterovali aj zvuk, ponechali však jeho nostalgický tón. K dispozícii bude úplne nová možnosť ovládania dvoma analógovými páčkami, ale hráči si môžu zvoliť aj pôvodné ovládanie z GameCube. Remaster obsahuje aj prehliadač 3D modelov, či nové obtiažnosti.

Titulný obrázok Youtube videa

Oficiálny popis k hre Metroid Prime Remastered:

Medzigalaktická lovkyňa odmien Samus Aran dostane núdzový signál z havarovanej fregaty na orbite okolo planéty Tallon IV. Po vyšetrovaní sa ukáže, že fregata je výskumná loď vesmírnych pirátov, na ktorej sa vykonávajú desivé genetické experimenty s použitím záhadnej látky Phazon. Samus sa tam stretne so svojou nemesis, Metou Ridley, ktorú prenasleduje až na povrch Tallon IV. Je len na nej, aby preskúmala prepojené oblasti planéty, preskúmala jej temné tajomstvá a ukončila medzigalaktickú hrozbu, ktorú predstavuje Phazon.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry