Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Microsoft oznámil nový Xbox Elite 2 Core ovládač

Trochu okresaná verzia ovládača Xbox Elite 2.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Xbox-Elite-2-Core-Controller

Nový model ovládača Xbox Elite 2 Core je lacnejší, ako jeho veľký brat. Novinka s plným názvom Xbox Elite Wireless Controller Series 2 – Core totiž stojí "len" 129,99 dolárov, čo je o 50 dolárov menej, ako tradičný Xbox Elite 2. Ale je iný aj na prvý pohľad, čiernu farbu nahradila biela.

Aký je rozdiel medzi Xbox Elite 2 a Xbox Elite 2 Core? V balení nájdete len nevyhnutné veci - ovládač, USB-C kábel a nástroj na nastavenie joystickov. Nič viac. Totiž Microsoft oddelil všetky ostatné komponenty, pre ktoré je Elite 2 známy a zbalil ich do samostatného balenia.

Takže zataľ čo Core si môžete kúpiť za 130 dolárov, balíček s príslušenstvom - Complete Component Pack - si môžete dokúpiť za ďalších 60 dolárov. Tento balíček potom obsahuje tri druhy joystickov, zadné pádla v bielej farbe, prenosnú tašku, dok na nabíjanie aj nový D-Pad.

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 – Core (White) je dostupný v predobjednávke od dnes, na náš trh príde 21.9.2022. Na Slovenskej a českej stránke Microsoftu nájdete aj odkazy do obchodov, kde si ho budete môcť kúpiť.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry