Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Microsoft oznámil State of Decay 3

Prvý cinematic trailer je vonku.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

23. Júl 2020

State of Decay 3

Druhou hrou, ktorú Microsoft ukázal na svojej konferencii bol State of Decay 3. Pokračovanie obľúbenej zombie akcie dostalo dnes prvý cinematic trailer s hlavnou hrdinkou.

Vývojárskym štúdiom je znova Undead Labs, platformy však špecifikované neboli. Nie je tak jasné, či vyjde aj na Xbox One. State of Decay 3 bude ale súčasťou Xbox Game Pass hneď ako vyjde na Xbox Series X a PC.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom State of Decay 3 - Official Announce Trailer

State of Decay 3 - Official Announce Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený