Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Minecraft Legends vyjde 18.4.2023

Dátum vydania oznámený v Xbox directe.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

25. Január 2023

Minecraft Legends dátum vydania

Microsoft a štúdio Mojang v spolupráci s vývojármi z Blackbird Interactive dnes ukázali gameplay z multiplayerového akčného RPG Minecraft Legends. Na streame Xbox Direct predviedli množstvo herných mechaník a to, ako bude fungovať spojenie ARPG a stratégie. 

Hráči si budú môcť na náhodne generovanej mape vybudovať vlastné hrady a základne, aby v štýle MOBA hry ochránili svoj portál. Proti nim bude stáť tím protihráčov, ktorí sa budú snažiť základňu zabrať. Hráči pri útokoch a obrane budú môcť využiť aj rôzne pasce a nástroje, ale aj mobov. Stratégia útoku a rozdelenie úloh medzi spoluhráčmi bude kľúčové. 

Microsoft oznámil aj dátum vydania, Minecraft Legends vyjde 18.4.2023 na PC, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch a samozrejme Game Pass. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články