Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Na PC vyšiel manažér nájomného bývania The Tenants

Skoro ako Sims, ale bývanie prenajímate.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
The-Tenants-launch-trailer

Budovateľská hra The Tenants sa po roku a pol v early access dostala do finálnej verzie. Za tento čas stihla nazbierať cez 4,5 tisíca recenzií z ktorých je až 82% kladných. Poľské štúdio Ancient Forge Studio hru vydalo na Steame, na Epic Games Store aj GOG za cenu 16,79€.

V hre The Tenants sa stanete manažérom nájomného bývania. Budete budovať, renovovať, zariaďovať a prenajímať rôzne nehnuteľnosti rôznym skupinám ľudí. Zároveň však treba nehnuteľnosti opravovať, alebo si môžete najať správcu. Vo verzii 1.0 pribudli do hry aj dabované postavy, či integrácia s Twitchom.

Launch trailer The Tenants si môžete pozrieť nižšie.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený