Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Na Pokémon prezentácii sa predstavila nová generácia Pokémon hier

Pokémon Scarlet a Violet sa nám dnes ohlásili a výjdu koncom tohto roka

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia
pokemon-scarlet-violet

Je to už 26 rokov, čo je tu s nami Pokémon značka. Za tú dobu sa stala jednou z najúspešnejších značiek vôbec. Dnes, na svojej Pokémon prezentácii, predstavili novinky a plány zo značkou.

Začali predstavovaním aktualizácií pre svoje mobilné značky. Oznámili novinky pre Pokémon Go, kde nová aktualizácia s podnázvom Alola príde už 11. marca. Pokémon Masters Ex oslavuje 2.5 roka a autori nám predstavili špeciálny event a 3 nových trénerov, ktorý budú v hre len na určitý čas. Ďalej sme sa dočkali noviniek pre Pokémon Caffe Remix a Pokémon: Unite, kde do hry prichádza špeciálny event. Obsahuje nový mód a 2 mýtickych Pokémonov, Hoopa a Duraludon.

Potom nás prezentácia presunula na Nintendo Switch, kde sa nám predstavili novinky na hlavné Pokémon značky.

Do Pokémon Brilliant Diamond a Shining Pearl prichádza event, kde si môžete chytiť mýtického pokémona, Shaymina.

Taktiež Pokémon Legends: Arceus dnes dostane update s názvom Daybreak, ktorý prináša nový quest a záhadu, ktorá čaká na vaše vyriešenie. K tomu pridali pár menších noviniek a silnejších nepriateľov.

Avšak, to najväčšie prekvapenie, prišlo úplne na konci, keď sa nám predstavila nová generácia Pokémonov s názvom Pokémon Scarlet a Violet. Majú byť "revolučným" krokom v sérii, kde ponúknu otvorený svet a mestá nebudú mať hranice ako tomu bolo v predošlých dieloch. Autori sľubujú že Pokémonov budeme môcť vidieť vo vzduchu, vo vode, v divočine a dokonca aj na uliciach. Hra by mala vyjsť koncom tohto roka.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry