Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Na Pokémon prezentácii sa predstavila nová generácia Pokémon hier

Pokémon Scarlet a Violet sa nám dnes ohlásili a výjdu koncom tohto roka

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia

28. Február 2022

pokemon-scarlet-violet

Je to už 26 rokov, čo je tu s nami Pokémon značka. Za tú dobu sa stala jednou z najúspešnejších značiek vôbec. Dnes, na svojej Pokémon prezentácii, predstavili novinky a plány zo značkou.

Začali predstavovaním aktualizácií pre svoje mobilné značky. Oznámili novinky pre Pokémon Go, kde nová aktualizácia s podnázvom Alola príde už 11. marca. Pokémon Masters Ex oslavuje 2.5 roka a autori nám predstavili špeciálny event a 3 nových trénerov, ktorý budú v hre len na určitý čas. Ďalej sme sa dočkali noviniek pre Pokémon Caffe Remix a Pokémon: Unite, kde do hry prichádza špeciálny event. Obsahuje nový mód a 2 mýtickych Pokémonov, Hoopa a Duraludon.

Potom nás prezentácia presunula na Nintendo Switch, kde sa nám predstavili novinky na hlavné Pokémon značky.

Do Pokémon Brilliant Diamond a Shining Pearl prichádza event, kde si môžete chytiť mýtického pokémona, Shaymina.

Taktiež Pokémon Legends: Arceus dnes dostane update s názvom Daybreak, ktorý prináša nový quest a záhadu, ktorá čaká na vaše vyriešenie. K tomu pridali pár menších noviniek a silnejších nepriateľov.

Avšak, to najväčšie prekvapenie, prišlo úplne na konci, keď sa nám predstavila nová generácia Pokémonov s názvom Pokémon Scarlet a Violet. Majú byť "revolučným" krokom v sérii, kde ponúknu otvorený svet a mestá nebudú mať hranice ako tomu bolo v predošlých dieloch. Autori sľubujú že Pokémonov budeme môcť vidieť vo vzduchu, vo vode, v divočine a dokonca aj na uliciach. Hra by mala vyjsť koncom tohto roka.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články