Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Na Steam mieri simulátor zvieracieho útulku

Gameplay video vyzerá ako render.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

08. Marec 2020

Animal-Shelter-Simulator

Kvalitných simulátorov nie je nikdy dosť. Za mnohými z nich stoja poľskí vývojári, tento krát malé štúdio Games Incubator. To momentálne plánuje až štyri simulátory, napríklad simulátor módnej šou, simulátor diskotéky a simulátor rekonštrukcie kultúrnych pamiatok.

Nás ale zaujal simulátor útulku zvierat. Vývojári vydali video, pri ktorom máme ale drobné pochybnosti, či to je fakt gameplay video.

V hre Animal Shelter Simulator budete môcť zachraňovať psíkov a iné zvieratá, zanechané pred bránou útulku. Zvieratá budete môcť ošetrovať od rôznych zranení, umývať, cvičiť aj brať na prechádzky. Svoj útolok budete môcť rozširovať o nové stavby a väčší výbeh. V traileri sme dokonca videli aj to, ako si ľudia budú chodiť po svojich maznáčikov na adopcie.

Trailer si môžete pozrieť nižšie, dátum vydania nebol stanovený. Môžete si zatiaľ Animal Shelter Simulator pridať do wishlistu na Steame.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený