Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Na Steam mieri simulátor zvieracieho útulku

Gameplay video vyzerá ako render.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

08. Marec 2020

Animal-Shelter-Simulator

Kvalitných simulátorov nie je nikdy dosť. Za mnohými z nich stoja poľskí vývojári, tento krát malé štúdio Games Incubator. To momentálne plánuje až štyri simulátory, napríklad simulátor módnej šou, simulátor diskotéky a simulátor rekonštrukcie kultúrnych pamiatok.

Nás ale zaujal simulátor útulku zvierat. Vývojári vydali video, pri ktorom máme ale drobné pochybnosti, či to je fakt gameplay video.

V hre Animal Shelter Simulator budete môcť zachraňovať psíkov a iné zvieratá, zanechané pred bránou útulku. Zvieratá budete môcť ošetrovať od rôznych zranení, umývať, cvičiť aj brať na prechádzky. Svoj útolok budete môcť rozširovať o nové stavby a väčší výbeh. V traileri sme dokonca videli aj to, ako si ľudia budú chodiť po svojich maznáčikov na adopcie.

Trailer si môžete pozrieť nižšie, dátum vydania nebol stanovený. Môžete si zatiaľ Animal Shelter Simulator pridať do wishlistu na Steame.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený