Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Namiesto domu kúpil skin do CSGO: AK-47 za 150-tisíc eur

Jeden z najväčších predajov na trhu so skinmi.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
AK-47 Wild Lotus Sale Price_093209

CSGO je hrou, v ktorej už takmer desať rokov je možné zbierať rôzne skiny na zbrane. Skiny nemajú absolútne žiadnu výhodu v hraní a ide čisto o kozmetické itemy. Aj napriek tomu, ich hodnota rokmi stúpa a na trhu sa objavia také kúsky, ktoré majú cenu domu, či bytu.

Presne taký predaj prebehol pred pár dňami. Čínsky hráč si na burze Buff kúpil skin AK-47 Wild Lotus za neuveriteľných 160-tisíc dolárov, čo je zhruba 150-tisíc eur. Skin Wild Lotus patrí medzi najhodnotnejšie v hre CSGO, Factory New vás vyjde na 10 000 dolárov.

Counter Strike 2

Valve oficiálne ohlásilo Counter-Strike 2!

Dôvodom, prečo sa tento skin predal za 16-násobok svojej ceny sú nálepky, ktoré skin na sebe má. Obsahuje totiž štyri nálepky Holo z turnaja Katowice 2014 CS:GO Major. Každá z týchto nálepiek má hodnotu okolo 40-tisíc dolárov. Skin vyšiel až v roku 2019 a nálepky boli na skin nalepené až po tomto roku, čo skinu dodalo obrovskú hodnotu.

Na svete existujú už len dve zbrane AK-47 Wild Lotus, ktoré majú tieto isté nálepky. Tento konkrétny skin, ktorý sa teraz predal za 160-tisíc, používal na turnaji aj Russel ‘Twistzz’ Van Dulken z FaZe Clanu. Skin mal požičaný v roku 2022. Majitelia skinov ich bežne požičiavajú hráčom na turnaje.

Najcennejším skinom pre AK-47 je dnes Case Hardened 661, ktorého cena sa dnes pohybuje na úrovni 400-tisíc dolárov. Tento skin má na sebe štyri nálepky Titan Holo z turnaja Katowice 2014.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry