Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Naughty Dog zverejnilo HW požiadavky PC verzie The Last of Us Part I

The Last of Us Part I príde na PC už 28. Marca.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

10. Marec 2023

The-Last-of-Us-Part-I-PS5-Remaster

Už koncom mesiaca sa vôbec po prvýkrát dočkajú PC hráči hry zo série The Last of Us. Minuloročný remake prvého dielu vyjde už 28. Marca na PC.

Veľa času už neostáva a Naughty Dog sa rozhodli zverejniť HW požiadavky. Dobrou správou je, že hra bude podporovať funkcie ako AMD FSR 2.2, Nvidial DLSS Super Resolution, či ultrawide rozšírenia 21:9 a 32:9. Ak budete hrať hru cez DualSense ovládač, dočkáte sa aj haptickej odozvy či adaptívnych trigerov.

The-Last-of-Us-Part-I-Recenzia

The Last of Us Part I - Recenzia

Nižšie nájdete HW požiadavky hry. Vývojári si pripravili celkovo 4 rôzne presety, od 720p a 30FPS až po 4K hranie pri 60FPS. Na hranie budete potrebovať minimálne 16GB RAM, pričom hra vám z disku odhryzne 100GB miesta. 

Majiteľou Steam Decku poteší fakt, že vývojári už dávnejšie potvrdili jeho podporu.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom The Last of Us Part I - PC Features: Ultra-Wide Support, Left Behind and More | PC Games

The Last of Us Part I - PC Features: Ultra-Wide Support, Left Behind and More | PC Games

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články