Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

NBA 2K24 dostal gameplay trailer

Kombinuje zábery z reálnych NBA zápasov.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
NBA 2K24

Fanúšikovia televíznych prenosov NBA si v novej hre NBA 2K24 určite prídu na svoje. Vývojári z Visual Concepts a 2K totiž prinášajú okrem iného veľkú novinku. Podobne ako u EA Sports FC 24, aj v zápasoch NBA 2K24 hráči uvidia reálne animácie, situácie a momenty známe z reálnych zápasov.

Visual Concepts funkciu nazvali ProPLAY. Ide o technológiu skenovania pohybov reálnych hráčov na základe nahrávok a televíznych prenosov, ktoré sú potom prenesené do animačného systému hry. Okrem tradičného motion capture, ktorý sa používa už vyše 20 rokov, tak vývojári otvárajú bránu ultrarealistickým animáciám priamo od reálnych hráčov. Funkcia ProPLAY bude dostupná len vo verzii na nové konzoly, PS5 a Xbox Series X/S. Krátku ukážku môžete vidieť aj v čerstvom gameplay traileri.

Titulný obrázok Youtube videa

Ďalšie novinky v hrateľnosti NBA 2K24:

  • Intuitívny útok: Streľba a dribling sú prístupnejšie a intuitívnejšie ako kedykoľvek predtým, čo umožňuje hráčom všetkých úrovní zručností uspieť na ihrisku. Pohyby boli prispôsobené a vylepšené tak, aby slúžili na akúkoľvek úroveň obtiažnosti, a možnosť iniciovať driblingové sekvencie pomôže hráčom vytvoriť si viac priestoru pre vysokopercentné strely.
  • Obrana založená na zručnostiach: V hre NBA 2K24 sú dôležité protipohyby. Bránenie na perimetri a v malých priestoroch je efektívnejšie a odmeňuje hráčov za predvídavosť a dobré čítanie hry.
  • Zvýšenie adrenalínu: Prepracované tak, aby útok a obrana boli pútavejšie. Elitní hráči s loptou dostanú viac voľnosti, zatiaľ čo efektívni obrancovia môžu ovplyvniť strelecké schopnosti blokovaním hráčov s loptou.
  • Jednoduché koučovanie: 2K Smart Play sa vracia pre novú generáciu, aby hráčom pomohol zjednodušiť útok, obranu a koučovanie a uľahčil tak hru. Vyberte si až 16 preferovaných akcií, od plných obrán až po izolácie a prihrávky.
  • Prevzatie: NBA 2K24 prináša späť funkciu preberania pre konzoly novej generácie, ale s novým nádychom. Naplňte merač prevzatia a potom si vyberte, či chcete aktivovať zakončenie, streľbu, prihrávku, fyzický útok, obranu a doskakovanie.
NBA 2K24 Editions

PC hráči NBA 2K24 dostanú zase len old-gen verziu hry

NBA 2K24

NBA 2K24 ohlásené, hra vyjde 8. Septembra 2023

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry