Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Nenechajte si ujsť tieto Mystery Gift kódy do Pokémon Scarlet a Violet

Nejaké tie bonusy k hraniu.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

09. Január 2023

Pokémon Scarlet a Violet Nintendo Switch

Posledný diel RPG Pokémon Scarlet a Violet vyšiel na Nintendo Switch takmer pred dvoma mesiacmi a hráči stále objavujú nové a nové veci. Vo vašej ceste naprieč regiónom Paldea vám však pomôžu aj Mystery Gift kódy, ktoré Nintendo raz za čas uvoľní.

Tieto kódy odomykajú exkluzívne predmety, balíčky predmetov, vzácnych Pokémonov, prísady ako je ryža, rezance, arašidové maslo, hamburger, slanina, smotanový syr a prosciutto, ale aj ďalšie predmety, ktoré vám pomôžu pri hľadaní Pokémonov.

Ako si aktivovať mystery gift kódy v Pokémon Scarlet a Violet?

Možnosť aktivácie kódov nájdete priamo v menu hry. Stačí si hru pozastaviť, vojsť do Poke Portálu, tam zvoliť možnosť Mystery Gift a tam vybrať Get with Code/Password. Niektoré odmeny si môžete vyzdvihnúť aj priamo, bez zadania kódu. Tieto odmeny nájdete v ponuke Get Via Internet. Získať tak môžete napríklad lietajúceko Pikačua zemského druhu. Tiež získate Adventure Pack Set.

Nižšie nájdete najnovšie Mystery Gift kódy do Pokémon Scarlet a Violet, ktoré si môžete aktivovať. Niektoré platia len pár dní, iné zase do konca Januára.

 - ENJOYGOURUMET - udeľuje hviezdny prach, hviezdny kúsok alebo úlomok kométy. Platnosť do 15. januára 2023
 - BEFASHIONLEADER - udeľuje hviezdny prach, hviezdny kúsok alebo úlomok kométy. Platnosť do 15. januára 2023
 - MAKEWA2AMACHINE - Udeľuje hviezdny prach, hviezdny kúsok alebo úlomok kométy. Platnosť do 15. januára 2023
 - HAJ1ME0R1G1NAL - udeľuje ingrediencie na sendviče (prosciutto, hamburger, smotanový syr, arašidové maslo, ryža, rezance) - Platnosť do 31. januára 2023
 - READY4RA1D - udeľuje bonus 20 000 ligových bodov - Platnosť do 31. januára 2023

Pokémon Scarlet a Violet Nintendo Switch

Pokémon Scarlet a Violet prepisuje rekordy hier Pokémon

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články