Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

NFS Unbound sa konečne prezentuje v gameplay videu

Mám z toho zmiešané pocity.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

18. Október 2022

NFS Unbound Gameplay Trailer

EA a Critetion Games dnes ukázali konečne aj gameplay momenty z novej hry Need for Speed Unbound. Tá by mala vyjsť už na konci tohto roka a to len na PC, PS5 a Xbox Series.

Špecialitou tejto hry sú vizuálne "anime" a komixové efekty, ktoré vás budú sprevádzať celou hrou. V gameplay videu si môžete pozrieť, ako to vlastne bude vyzerať priamo počas hrania.

Skvelou správou však je, že tie otrasné epileptické efekty si budeme môcť úplne vypnúť a užijeme si tradičnejšie Need For Speed.

Čo sa grafického spracovania týka, hra vyzerá nemastne-neslane. Sú momenty, kedy tie vozidlá a ulice vyzerajú celkom fajn, v iných momentoch to vyzerá ako old-gen titul.

Však nechajme sa prekvapiť, Need for Speed Unbound vychádza 2.12.2022.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (3)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články