Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Nintendo oznámilo Switch v motíve The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom!

Nový Nintendo Switch príde na trh v Apríli.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
NINTENDO SWITCH ZELDA TEARS OF THE KINGDOM EDITION

Nintendo Switch OLED Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Edition so špeciálnym vzhľadom inšpirovaný hrou The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom dorazí do obchodov už 28 Apríla/Dubna. Táto nová elegantná edícia nesie zlatý design hry vrátane známeho znaku Hylian Crest na prednej časti dokovacej stanice.

Okrem toho si hráči budú môcť zaobstarať ďalšie nové príslušenstvo - Nintendo Switch Pro Controller a Nintendo Switch ochranné puzdro, oboje opäť s tematikou novej hry Tears of the Kingdom, ktorá vychádza 12. mája. Nová konzola aj ovládače dostali aj vlastný trailer, ten si môžete pozrieť nižšie:

Titulný obrázok Youtube videa

V The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom si hráči budú sami určovať cestu rozľahlú krajinou Hyrule a tajomnými ostrovmi, ktoré sa vznášajú na v oblakoch. Voľba cesty v tomto pokračovanie Legend of Zelda: Breath of the Wild bude iba na vás. Vo svete, kde veľkú rolu hrá predstavovať, dostanú hráči do vienka celý rad Linkových nových schopností, bez ktorých by bola bezpečnosť celého kráľovstva vo vážnom ohrození.

V novom gameplay videu ukazuje Eiji Aonuma - producent série The Legend of Zelda, gameplay zábery z hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, ktorá na Nintendo Switch dorazí už 12.5.2023. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články