Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Nová Xbox domovská obrazovka je tu

Aktualizácia prichádza postupne na všetky konzoly Xbox.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
New Xbox Home Dashboard 2023

Microsoft konečne uvoľnil dlho testovanú novú Xbox Home domovskú obrazovku pre konzoly Xbox. Tá je dizajnovaná tak, aby zvýraznila statické alebo dynamické pozadie užívateľa, a zároveň zmenšila ikony hier a aplikácií. 

Nový Xbox dashboard sa dostane na všetky Xbox Series X, Xbox Series S a Xbox One konzoly. Microsoft však potvrdil, že to nebude naraz a úplne všetky konzoly aktualizuje v priebehu niekoľkých týždňov. 

V skratke, čo sa zmení v novej Xbox domovskej obrazovke: 

  1. Zavedením ponuky rýchleho prístupu uľahčuje prechod do knižnice, obchodu Microsoft Store, služby Xbox Game Pass, vyhľadávania a nastavení v hornej časti domovskej obrazovky.
  2. Vytvára viac priestoru pre vaše personalizované pozadie tým, že zjednodušuje rozloženie a umiestňuje nedávno hrané hry a ďalší obsah a aplikácie smerom viac k spodnej časti obrazovky.
  3. Pridáva možnosť zmeniť pozadie tak, prezentovalo práve zvolenú hru v zozname nedávno hraných hier (môžete vidieť dole na videu)
  4. Zlepšuje vyhľadávanie hier zavedením zoznamov hier, ktoré sú pre vás kurátorsky zostavené a prispôsobené.
  5. Umožňuje prispôsobiť si prostredie pripnutím obľúbených hier, kurátorských skupín a systémových skupín, ako je napríklad Quick Resume priamo na domovskú obrazovku.
  6. Pomáha vám nájsť, čo sa deje vo vašej komunite, prostredníctvom aktualizovaného riadku Priatelia a aktualizácie komunity.
  7. Ukáže vám, aké mediálne aplikácie a obsah máte k dispozícii prostredníctvom upozornenia Watch & Listen a zoznamu zábavných aplikácií.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (2)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry