Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Nové brutálne MMO Ashfall sa prezentuje v gameplay traileri

Táto hra kombinuje hneď niekoľko známych značiek.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Ashfall Wallpaper

Ashfall je postapokalyptická MMORPG strieľačka od Legendary Star Studio, ktorú vydáva NetEase Games. Odohráva sa vo svete, v ktorom umelá inteligencia prevzala kontrolu nad ľudstvom a väčšinu sveta zničila v jadrovej vojne.

Ide o mix mnohých žánrov a hier, ktoré už veľmi dobre poznáte. Ashfall totiž vyzerá, že si zobral svet z Fallout ale zasadil ho do Číny, gameplay prevzal z Outriders, AI sentinelov z Matrixu a celé to okorenil hudbou od Inon Zura a Hansa Zimmera (fakt). To všetko v parádnej grafike s úžasnými prostrediami a k tomu tona herných mechaník ako budovanie základne, power armor, mounty a kopec ďalších.

Výsledkom je zaujímavý, skvele vyzerajúci mix, ktorý by mal vyjsť už tento rok na PC a mobily. Dokonca bude podporovať aj cross-play medzi platformami. Do beta testu sa môžete prihlásiť na oficiálnej stránke.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený