Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Nové in-game screenshoty z Assassin’s Creed Shadows + detaily

Videli ste gameplay?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Assassin’s Creed Shadows Screenshot 8

Uplynulé dni sme videli kopec záberov z hrania Assassin’s Creed Shadows, nového dielu známej série od Ubisoftu. Vydavateľ hru najskôr ukázal na showcase Xboxu, neskôr na svojej vlastnej konferencii odhalil zhruba trinásť minút súvislého hrania. 

AC Shadows Gameplay Trailer

Assassin's Creed Shadows predstavený gameplay videom

Dnes tu pre vás máme niekoľko nových screenshotov a informácie z oficiálnej tlačovej správy, ktorú nám zaslal vydavateľ. Dozviete sa niekoľko ďalších podrobností o herných postavách, ale aj hrateľnosti. Viac info nájdete na našej karte hry.

Nové info z Assassin’s Creed Shadows

Ako oficiálny partner CPU a GPU pre Assassin’s Creed Shadows, Intel a Ubisoft spojili svoje sily, aby mali prospech pre hráčov na celom svete. Assassin’s Creed Shadows, vytvorený od základov v najnovšej verzii Anvil, bude optimalizovaný pre výkonnú hybridnú architektúru jadra Intel - čo zaistí lepší zážitok z procesorov Intel Core 14. generácie.

Gameplay Walkthrough uvedený na Ubisoft konferencii sa odohráva v hradnom meste Fukuchiyama v provincii Tamba, kde Naoe a Yasuke lovia skorumpovaného daimya. Hra ilustruje komplementárnu dynamiku medzi dvoma hrateľnými hrdinami: Naoe, agilná a nenápadná Shinobi, a Yasuke, samuraj zameraný na boj.

Na začiatku hry budú bojovať na opačných stranách ale spoja ich spoločné ciele. S nástupom novej éry Japonska si hráči budú môcť kedykoľvek v otvorenom svete vymeniť postavy a využiť svoju jedinečnú kombináciu zručností a zbraní na riešenie situácií a čeliť rôznym nepriateľom rôznymi spôsobmi.

  • Naoe stelesňuje esenciu Shinobi Assassina. Od všestranného háku, ktorý umožňuje kradmé atentáty vo vzduchu a väčšiu mobilitu, až po kunai a jej vlastnú skrytú čepeľ na rýchle zabitie, má prístup k rozmanitému arzenálu nástrojov na zasiahnutie z tieňa. Aj keď je zraniteľnejšia v boji na blízko, dokáže šikovne odrážať, vyhýbať sa nepriateľským útokom a vracať ich so smrteľnou presnosťou, pričom využíva svetlo, svoje okolie a štruktúry okolo seba na zvrhnutie svojich nepriateľov.
  • Yasuke je prispôsobený na priame konfrontácie, spolieha sa na svoje výnimočné bojové schopnosti a ovládanie samurajských zbraní. Či už ovládate Katanu na rozhodujúce údery, rozhodnete sa pre surovú silu s Kanabo, alebo zaútočíte na protivníkov na diaľku pomocou smrtiacej pazúrikovej pušky zvanej Teppo, dokáže si poradiť s viacerými nepriateľmi naraz.

Okrem toho môžu hráči využiť novú funkciu prieskumu s názvom „Spy Network“. Naoe a Yasuke môžu vyslať svojich špiónov na prieskumné miesta, aby odhalili užitočné informácie o cieľových miestach, zvykoch a iných svetových tajomstvách.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry