Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Nový CGI trailer Warhammer 40,000: Darktide sa dostavil týždeň pred vydaním

Tento trailer je pokračovaním úplne prvého.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

11. November 2022

Warhammer 40000 Darktide CGI trailer

Štúdio Fatshark vydalo nový CGI trailer na hru Warhammer 40,000: Darktide, ktorej do vydania ostáva už len týždeň. Zaujímavosťou na tomto traileri je, že pokračuje presne tam, kde pred dvoma rokmi skončil úplne prvý CGI trailer.

Tak aby ste si ich mohli pozrieť za radom, pridali sme do novinky nie len pôvodný trailer z roku 2020, ale aj ten najnovší. Sleduje skupinu bojovníkov na ceste do Tertium Hive na planéte Atoma Prime.

Warhammer 40,000: Darktide je kooperatívna FPS strieľačka až pre štyroch hráčov. Kto má rád hry Vermintide, určite vie, čo od tejto FPS môže očakávať. Titul vyjde len na PC (Steam) a Xbox už 17.11.2022.

Titulný obrázok Youtube videa

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články