Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Nový CGI trailer Warhammer 40,000: Darktide sa dostavil týždeň pred vydaním

Tento trailer je pokračovaním úplne prvého.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

11. November 2022

Warhammer 40000 Darktide CGI trailer

Štúdio Fatshark vydalo nový CGI trailer na hru Warhammer 40,000: Darktide, ktorej do vydania ostáva už len týždeň. Zaujímavosťou na tomto traileri je, že pokračuje presne tam, kde pred dvoma rokmi skončil úplne prvý CGI trailer.

Tak aby ste si ich mohli pozrieť za radom, pridali sme do novinky nie len pôvodný trailer z roku 2020, ale aj ten najnovší. Sleduje skupinu bojovníkov na ceste do Tertium Hive na planéte Atoma Prime.

Warhammer 40,000: Darktide je kooperatívna FPS strieľačka až pre štyroch hráčov. Kto má rád hry Vermintide, určite vie, čo od tejto FPS môže očakávať. Titul vyjde len na PC (Steam) a Xbox už 17.11.2022.

Titulný obrázok Youtube videa

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články