Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

O týždeň štartuje druhá sezóna Overwatch 2

Trailer predstavuje novinky

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

29. November 2022

Overwatch 2 Season 2 trailer

Free-to-play FPS Overwatch 2 je na trhu už takmer dva mesiace. Vývojári preto chystajú spustenie druhej sezóny, ktorá v hre štartuje 6. Decembra/Prosince 2022. Sezóna bude špecifická najmä vianočnými eventami, ktoré sa budú odohrávať počas nasledujúceho mesiaca. 

Novým hrdinom bude Ramatra, súboje sa budú odohrávať na novej himalájskej mape Shambali, kde si zahráte režim Escort. Samozrejmosťou sú skiny a itemy v battle passe, ktorý si je potrebné zakúpiť. Množstvo itemov však získate aj zdarma. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články