Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Oddychový farming sim Everdream Valley vám dovolí jazdiť na svinke

Ja to chcem hrať.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

03. Marec 2023

Everdream Valley game wallpaper

Ja tieto relaxačné farebné a útulné farmárske hry proste milujem. Napríklad v No Place Like Home som strávil desiatky hodín sadením mrkvy, čistením odpadkov a objavovaním herného sveta. Každá z nich ponúka zase niečo trochu iné, čo oživí hrateľnosť.

Everdream Valley je presne hra pre mňa, farebná oddychovka, pri ktorej človek vypne ale zároveň musí trochu porozmýšľať nad tým, kde rozšíriť záhradku, kde postaviť kravám ohradu a tak podobne.

Titulný obrázok Youtube videa

Everdream Valley je však poľnohospodárske dobrodružstvo s nádychom mágie. Cez deň budete obnovovať časť údolia - pestovať rôzne plodiny, starať sa o zvieratá a pomáhať obnoviť farmu svojich starých rodičov. V noci vám magické sny umožnia vteliť sa do rôznych farmárskych zvierat a splniť špeciálne úlohy.

<p">Everdream Valley vyjde na PC, PS4, PS5 a Nintendo Switch na jar 2023. V súčasnosti je k dispozícii demo na Steame no a ja už ho idem pomaly sťahovať.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články