Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Odhalené krabičky českej verzie Mafia: Definitive Edition

Takéto krabičky nájdete v obchodoch.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Krabička-Mafia-Definitive-Edition

Včera 2K Games a náš lokálny distribútor, Cenega oficiálne odhalili remake Mafie z roku 2002: "Mafia: Definitive Edition – Kompletně a do detailu přepracovaná verze původní hry z roku 2002, která přinese zmodernizovaný herní scénář s novým bohatým dialogem, rozvinutější příběhové pozadí a dodatečné filmečky, zcela nové hratelné sekvence a prvky hratelnosti a mnohem více. A co je nejdůležitější – bude to stále ta Mafia, jak si ji pamatujete – jen ještě o kus lepší a zábavnější."

Spolu s oznámením nám prišli aj oficiálne screenshoty, tie sme na web ale zavesili už dávnejšie. So screenshotmi nám prišli aj fotky krabičiek českej verzie Mafia: Definitive Edition. Česká verzia bude obsahovať plný český dabing, ale ešte nevieme, či z pôvodnej hry, alebo bude nahraný nový dabing. O dabingu v Mafii sme sa rozprávali aj v našom novom podcaste, vypočuť si ho môžete tu.

Mafia: Definitive Edition vyjde 28.8.2020 na PC, Xbox One a PlayStation 4. Spolu s ňou vyjde aj Mafia: Trilogy, ktorá prinesie všetky tri hry v jednom výhodnom balíku.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry