Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Oficiálne farebné kryty na PS5 sú tu, poznáme ceny

Pozrite sa aj na nové ovládače DualSense.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
PlayStation-5-PS5-farebne-kryty-cena

Spoločnosť Sony dnes odhalila oficiálne farebné kryty pre konzolu PlayStation 5. Po naťahovačkách s neoficiálnymi obchodmi, ktoré tieto kryty ponúkali už pred rokom, sa firma rozhodla uviesť do predaja celkovo až päť farieb.

K dispozícii budú farby Nova Pink, Starlight Blue, Midnight Black, Galactic Purple a Cosmic Red. Cena týchto dvoch plastov vás ale nepoteší. Na PS5 rovnako aj na PS5 Digital Edition totiž stoja 54,99 dolárov. Čierna (Midnight Black) a Červená verzia (Cosmic Red) prídu do predaja ako prvé a to 21.1.2022, v predobjednávke sú už na stránke PlayStation.

Nova Pink, Galactic Purple a Starlight Blue prídu až v prvej polovici roku 2022. Aj to len vo vybraných krajinách, medzi ktorými Slovensko, ani Česko zatiaľ nefiguruje.

Firma uviedla do predaja aj nové ovládače. DualSense dostane rovnako spomínaných päť farieb. Z nejakého dôvodu tieto ovládače budú v predaji už 14.1.2022 a to vo všetkých farbách, ale na farby krytov konzoly si budeme musieť počkať. Cena nových ovládačov je 74,99 dolárov respektíve eur.

Titulný obrázok Youtube videa

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry