Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Oficiálny popis hry Assassin’s Creed Mirage

Unikol ešte pred odhalením na Ubisoft Forward.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Assassins-Creed-Mirage

Ubisoft len pred pár dňami oznámil novú hlavnú hru v sérii Assassin's Creed, ktorá sa má vrátiť ku koreňom série. Hoci vo vývoji je tých hier ešte oveľa viac, práve Assassin's Creed Mirage má potešiť tých najväčších fanúšikov.

Dnes unikol oficiálny popis hry z niektorého z obchodov, na ktorých sa má hra objaviť v predobjednávke. Detaily Ubisoft ešte oficiálne neoznámil, preto je toto zatiaľ najdetailnejší popis hry Assassin's Creed Mirage. Poteší tiež fakt, že majitelia PS4 verzie (aj diskovej) si budú môcť uplatiť PS5 verziu zdarma.

"Zažite príbeh Basima, prefíkaného pouličného zlodeja, ktorý hľadá odpovede a spravodlivosť ako sa pohybuje po rušných uliciach Bagdadu deviateho storočia. Prostredníctvom tajomnej, starodávnej organizácie známej ako Hidden Ones sa stane smrtiacim Master Assassinom a zmení svoj osud spôsobmi, aké si nikdy nedokázal predstaviť.

  • Zažite moderný pohľad na ikonické funkcie a hrateľnosť, ktoré definujú sériu už 15 rokov.
  • Bezproblémovo parkúrujte mestom a potajomky zničte ciele drsnejšími vraždami ako kedykoľvek predtým.

Preskúmajte neuveriteľne husté a pulzujúce mesto, ktorého obyvatelia reagujú na každý váš pohyb, a odhaľte tajomstvá štyroch jedinečných štvrtí, keď sa vydáte zlatým vekom Bagdadu.

Ak už vlastníte verziu tejto hry pre systém PS4, digitálnu verziu pre PS5 môžete získať zdarma a tento produkt nemusíte kupovať. Majitelia diskovej verzie na PS4 ho musia vložiť do systému PS5 zakaždým, keď si chcú stiahnuť alebo prehrať digitálnu verziu PS5. Majitelia herných diskov pre PS4, ktorí majú konzolu PS5 Digital Edition bez diskovej mechaniky, nebudú môcť získať PS5 verziu hry zdarma."

Popis len potvrdzuje historické zasadenie v Bagdade a meno hlavného hrdinu. Ešte stále však nepoznáme detaily hrateľnosti, no tie nám Ubisoft predvedie už 10.9.2022 na Ubisoft Forward.

Assassins-Creed-Mirage

Ubisoft oficiálne ohlásil nový Assassin's Creed Mirage!

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry