Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Once Human je nový hororový open-world survival

Betu si zahráme už o dva mesiace.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

18. November 2022

Once Human Game Wallpaper(1)

Včera na streame PC Gaming Show bola na PC ukázaná ďalšia zaujímavá hra. Once Human je open-world survival strieľačka s hororovými elementmi a temnou atmosférou. V hre sa okrem AI nepriateľov a zombíkov postavíme aj živým hráčom, ktorí v otvorenom svete budú rovnako bojovať o prežitie.

V Once Human nájdeme tradičné herné mechaniky, ako kustomizáciu postavy, zbraní aj budovanie obydlia. V hre musíte jesť, piť a k dispozícii bude až 100 rôznych zbraní.

Prvá beta bude spustená na Steame už 6. Januára 2023, v plnej verzii však Once Human vyjde až na konci roka 2023. Nižšie si môžete pozrieť trailer aj nové screenshoty.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články