Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

One Piece Odyssey príde na Nintendo Switch

Poznáme dátum vydania.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
One Piece Odyssey Wallpaper

Vydavateľstvo Bandai Namco oznámilo, že ich minuloročné RPG One Piece Odyssey po PC, PlayStatione a Xboxe príde aj na Nintendo Switch.

Ak ste majiteľom Switchu a chcete si hru zahrať, ešte si pár týždňov budete musieť počkať. One Piece Odyssey príde na Nintendo Switch 26. Júla 2024.

One Piece Odyssey Launch trailer

One Piece Odyssey - Recenzia

Bandai Namco prinesie hru na Switch v podobe Deluxe Edície. To znamená, že okrem základnej hry v balení nájdete aj DLC Reunion of Memories. To vám pridá ďalších 5 až 6 hodín hrateľnosti.

Hru sme recenzovali ešte začiatkom minulého roka, kedy si ju Lukáš zahral na PlaysTation 5. Udelil jej známku 8/10 a napísal o nej toto: "One Piece Odyssey je ďalšie výborné japonské RPG, ktorému som dal šancu a oplatilo sa. Skvelú zostavu charakterov zo sveta One Piece dopĺňajú bohaté možnosti ich úprav, ale aj zábavné súboje. Dojem kazí len nekonzistentný príbeh, či nútený backtracking." Celú recenziu nájdete na tomto odkaze.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom ONE PIECE ODYSSEY – Nintendo Switch Announcement Trailer

ONE PIECE ODYSSEY – Nintendo Switch Announcement Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry