Posledná epizóda

CH Podcast #47 - HiFi Rush, Dead Space Remake, Seriál The Last of Us a Tragédia menom Skull and Bones

02. Február 2023

V našej najnovšej epizóde CentrumHer Podcastu sme začali krátkou rozpravou o The Day Before. Posledné kroky vývojárov totižto robia z nášho staršieho Face2Face článku ba priam až prorocký kúsok.

Vynechať sme nemohli ani hit nedávnych dní - HiFi Rush, ktorý Bethesda vydala v podstate z minúty na minútu. Lukáš sa podelil o svoje dojmy z tejto hry. No v posledných dňoch hral aj Dead Space Remake a tak porozprával čo-to aj o ňom.

Samozrejme, obísť sme nemohli ani seriál The Last of Us, ktorý aktuálne láme rekordy a dočkal sa aj potvrdenia druhej série. A nakoniec sme sa zasmiali na tragikomédií, ktorú v posledných mesiacoch predvádza Ubisoft, najme v súvislosti s hrou Skull and Bones.

Overwatch 2 za desať dní získal 25 miliónov hráčov

Ide o úspešný launch.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

15. Október 2022

Overwatch 2 game

Nová free-to-play tímová multiplayerová strieľačka Overwatch 2 prilákala milióny ľudí. Jednak za to môže fakt, že hra je úplne zdarma a jednak sa do Overwatch 2 presunul obsah z jednotky, ktorá je už dnes úplne vypnutá.

Blizzard oznámil, že za prvých 10 dní si Overwatch 2 zahralo cez 25 miliónov ľudí, čo je skutočne úctyhodné číslo.

Štart hry však nebol úplne bez problémov. Pre nápor na servery boli hráči nútení čakať v radoch, neskôr sa k tomu pridali DDoS útoky a netreba zabúdať ani na niekoľko veľkých bugov. Pre niektoré z nich museli vývojári zamknúť niektoré herné postavy.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články