Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Paradox Interactive oznamuje Cities: Skylines 2

Druhý diel populárnej budovateľskej stratégie.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

06. Marec 2023

Cities Skylines 2 game Wallpaper

Cities: Skylines patrí medzi vôbec najobľúbenejšie budovateľské stratégie v histórii a na Steame patrí stále medzi nahrávanejšie tituly. Od svojho vydania v roku 2015 nazbierala neuveriteľných 165-tisíc recenzií. Vývojári tiež zverejnili, že jednotku si zahralo viac ako 26 miliónov hráčov. 

Spoločnosť Paradox Interactive dnes na svojom streame oznámila druhý diel, Cities: Skylines 2. Hra je vytvorená exkluzívne na PC a nové platformy, to znamená Xbox Series X, Xbox Series S a PlayStation 5. Vývojári sa tak pri tvorbe hry neobmedzovali starými konzolami. Majitelia Xbox Game Pass sa môžu tešiť, pretože hra na vydanie zamieri aj do tejto služby.

Vďaka tomu ide o dokonalé spojenie simulácie, manažmentu, strategického budovania a super modernej grafiky. Nižšie si môžete pozrieť prvý trailer na Cities: Skylines 2, ktorý vyjde ešte tento rok. Hru si môžete pridať do sledovania cez tlačidlo follow. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články