Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Path of Exile predstavuje expanziu Crucible

Diablovka dostane nový obsah.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Path of Exile Crucible Update_070833

Fanúšikovia žánru ARPG si môžu čakanie na Diablo 4 skrátiť v Path of Exile. Do hry totiž už o pár dní dorazí nová expanzia s názvom Crucible, ktorá uvádza hneď niekoľko noviniek.

V Path of Exile: Crucible sa dozviete o starovekej rase titánov, ktorí kedysi formovali prvotný povrch Wraeclastu. V Crucible získate schopnosť pretaviť ich silu do vašich zbraní.

Aprílová endgame expanzia obsahuje ligu výziev Crucible, vylepšenia Atlas Skill Tree, deväť nových skillov Vaal, viac ako desať nových unikátnych predmetov, vylepšenia na Breach a Abyss, prepracované triedy Pathfinder a Saboteur Ascendancy, nové vylepšenia kvality života a oveľa viac. Viac info nájdete na oficiálnej stránke.

Path of Exile: Crucible vyjde 7. Apríla na PC a Mac a 12. Apríla pre Xbox a PlayStation. Diablovka Path of Exile je zdarma.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený