Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

PC požiadavky Modern Warfare II sú známe

Aký PC potrebujete na minimum a aký na 4K 60fps?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

19. Október 2022

MWII-000-ARTREVEAL-001

Keďže Call of Duty: Modern Warfare 2 beží na staručkom engine ako posledných niekoľko COD hier, hru rozbeháte aj na zemiakovom počítači. Podľa dnes zverejnených PC požiadaviek, na hranie budete potrebovať minimálne procesor Intel Core i3-6100 alebo grafiku GTX 960 z roku 2015.

Na slušné hranie na vysokých nastaveniach a 60FPS už budete potrebovať aspoň GTX 1060, čo je tiež dnes už podpriemerná grafika. Znamená to, že COD Modern Warfare 2 si zahrá prakticky každý.

Najvyššie nastavenie, ktoré Activision zahrnul do požiadaviek, je 4K rozlíšenie na ultra detaily s vysokým FPS. Tam už budete potrebovať aspoň 10GB grafickú kartu, ideálne aspoň RTX 3080.

Hra oficiálne u nás vychádza 28.10.2022 o 06:00 ráno, ale majitelia predobjednávok sa ku kampani dostanú už zajtra.

Celé HW požiadavky na Modern Warfare 2 nájdete nižšie, kliknutím otvoríte:

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články