Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

PC verzia AC Mirage dostala vlastný trailer, aj HW požiadavky

Hru si užijete aj na starších počítačoch.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
AC Mirage PC

Ubisoft dnes zverejnil nový trailer z Assassin's Creed Mirage, ktorý sa zameriava na PC verziu hry. Oproti iným PC trailerom tohto vydavateľa sa však dozvedáme o PC funkciách len málo.

Zaujímavosťou je, že Ubisoft si v prípade AC Mirage podal ruky s Intelom a optimalizoval hru na grafické karty Intel ARC. Nebude chýbať ani upscalingová technológia Intel XESS, vďaka ktorej môžete z hardvéru vyžmýkať nejaké to FPS navyše. O podpore širokoúhlych obrazoviek trailer neinformuje, ale hre nebude chýbať napríklad HDR.

Zverejnené boli aj HW požiadavky. AC Mirage si v 1080p na 60fps zahráte s grafickou kartou GTX 1660Ti alebo AMD RX 5600 XT. Budete tiež potrebovať 16GB RAM a len 40 GB na SSD disku. Samozrejme, hru rozbeháte aj na HDD, ale očakávajte problémy so streamom assetov do pamäte. 

Assassin's Creed Mirage vyjde 5.10.2023 na PC, Xbox Series X, Xbox Series S a PlayStation 5. Všetko podstatné nájdete na našej karte hry, kde po vydaní nájdete aj info o češtine, prípadne link na stiahnutie češtiny do PC verzie. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry