Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

PC verzia Gotham Knights sa predvádza v svojom traileri

Nebude chýbať podpora raytracingu či širokých monitorov.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Gotham Knights PC trailer

Štúdio WB Games Montréal už o menej ako mesiac uvedie do predaja pokračovanie ságy Batman Arkham, v ktorej však hlavným hrdinom nebude Batman. Ten je mŕtvy a jeho rolu v Gothame preberá štvorica nových hrdinov.

Gotham Knights vyjde na PC, Xbox aj PlayStation už 21.10.2022. PC hráči sa môžu tešiť na množstvo vylepšení a jedinečných fíčur, ktoré predvádza nový trailer.

Už samotný trailer si môžete pozrieť v 4K rozlíšení, PC verzia bude navyše obsahovať raytracingové mláčky na ceste, neobmedzený framerate, upscaling Intel XeSS na zvýšenie FPS, množstvo grafických nastavení aj podporu viacerých monitorov.

Vďaka predobjednávke získate jedinečný skin 233 KUSTOM na motorku batcycle.

Viac o Gotham Knights nájdete tu.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články