Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Pikmin 4 dostal dátum vydania a nový trailer

Milá adventúra vyjde o pol roka.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

09. Február 2023

Pikmin 4 Wallpaper

Pikmin 4 predstavený v Septembri minulého roka dostal na novom Nintendo Direct gameplay trailer, ale aj dátum vydania. Hry by sme sa mali dočkať v lete, Pikmin 4 vyjde 21.7.2023 exkluzívne na Nintendo Switch.

Nový trailer ukázal zábery z hrania, ktoré sa od posledných dielov líši bližším pohľadom na Pikminov a kamera sa drží viac pri zemi. Trailer tiež predstavil nových spoločníkov, či niektoré zo schopností Pikminov pri prekonávaní environmentálnych prekážok.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články