Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

PlayStation 5 sa konečne "v akcii" predáva za cenu oznámenú pred troma rokmi

Čas vymeniť svoju PS4.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
PlayStation 5 PS5 cena 2023

Hoci Xbox dodnes mal už niekoľko zliav na svoje konzoly a pravidelne ich môžete v obchodoch kúpiť za akciové ceny (to sú nižšie ceny, ako výrobcom odporúčaná maloobchodná cena), PlayStation s tým začal až teraz. 

Počas akcie Days of Play budete môcť využiť zľavy na rôzny PlayStation sortiment, ale aj hry na PlayStation Store. Days of Play začína 2.6.2023 a potrvá 10 dní. Zľavy budú prezentované na oficiálnych slovenských, alebo českých stránkach PlayStation

PS5 cena konečne na úrovni, za ktorú sa má predávať od začiatku

Čo inde nazýávajú férová cena, na Slovensku volajú "akcia." V akcii totiž konečne kúpite konzolu PlayStation 5 za cenu, ktorá bola oznámená ešte pred troma rokmi. Konzola totiž pôvodne vstúpila do predaja za 499 eur, avšak vďaka scalperom a nenažraným predajcom raketovo vystrelila na 600 aj 700 eur. 

Slovenské obchody však v týchto dňoch cenu konzoly PlayStation 5 oficiálne znižujú v rámci akcie z 549 eur na 499 eur. Zníženú cenu uvidíte u väčšiny slovenských predajcov, kde bežne nakupujete elektroniku. PS5 Digital Edition stojí 449 eur. 

Rovnako cenu znižujú aj české obchody. Česká cena PS5 je bežne 13 390 Kč, v akcii počas Days of Play ju kúpite za 11 990 Kč. Na výber tiež máte z niekoľkých bundle zostáv. Niektoré bundle sú však zľavnené len pre PS5 Digital. 

Čo sa týka najnižších zaznamenaných cien PS5, na českej Heureke sme našli najnižšiu cenu 11 260 Kč, na Slovenskej Heureke je to aktuálna zľava 499 eur. 

Navyše to vyzerá, že množstvo obchodov má na sklade dostatok kusov PS5, takže sa asi nestane, že sa vypredajú. Asi. Good luck. 

PS Plus hry Jún Červen 2023

Toto sú PS Plus hry na Jún / Červen 2023

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (2)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry