Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

PlayStation štúdio Haven oznámilo hru Fairgame$

Ide o heist multiplayerovku.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Haven Fairgames PC PS5

Haven, PlayStation štúdio pod vedením Jade Raymond dnes konečne oznámilo svoju prvú PlayStation hru. Jej názov je Fairgame$ (áno, s dolárom v názve) a ide o multiplayerovú kooperatívnu / multiplayerovú hru pre PS5 a PC. Ide tak o prvú oznámenú PlayStation hru, ktorá vyjde zároveň aj na PC spolu s vydaním na PlayStation 5.

Prvý trailer predvádza niekoľko postáv a schopnosti, ktoré budú môcť hráči využiť pri lúpežiach. Pretože lúpeže sú ústrednou tematikou hry Fairgame$. 

Vývojári sľubujú sandboxový gameplay počas lúpeží v luxusných sídlach bohatých. Proti vám však budú stáť aj tímy ďalších hráčov. Viac o Fairgame$ sa dozvieme už čoskoro. 

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený