Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Poémon GO zrušil pohlavia, mnohým hráčom znetvoril postavy

V hre už nie je možné zvoliť muža alebo ženu.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Pokemon GO Avatar 2

Pokémon GO pred pár dňami dostal zásadný update, ktorý mení tvorbu postavy a tiež upravuje existujúce postavy. Z hry totiž zmizla možnosť vybrať si muža alebo ženu, teda pohlavie vašej postravy a defaultný vzhľad muža a ženy. 

Hráči si teraz môžu namiesto pohlavia upravovať časti tela tak, aby odpovedali predstave. Nie je to však tak úplne jednoduché, pretože z hry takisto zmizli vyložene ženské a mužské krivky. Namiesto toho ich nahradili všeobecnejšie možnosti pre vytvorenie postavy a tiež krivky nadváhy. Tváre sú teraz menej výrazné.

Existujúce ženské postavičky v Pokémon GO boli aktualizáciou upravené tak, aby už nezobrazovali ženské krivky - teda úzky driek, väčšie prsia a väčší zadok. Ženské postavy sú teraz plochšie vo všetkých smeroch. Niektorí hráči sa sťažujú, že ich postavy, ktoré mali predtým, update nahradil obéznym typom tela, ktorý je v hre možné zvoliť. 

Update tiež rozbil to, ako sa hráčom zobrazujú zakúpené itemy, mnohí sa sťažujú na reddite. Tvar hlavy a vlasov sa zmenil tiež, takže niektoré predmety sa zobrazujú nesprávne, vlasy prechádzajú cez čiapky a tak podobne. 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry