Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Poznáme ceny konzoly PS5 Spider-Man 2, ovládača DualSense aj krytov na PS5

Tie dva kúsky plastu mohli byť lacnejšie.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Marvels Spider Man 2 PS5 Console Bundle_064444

Sony už zajtra spustí predobjednávky konzoly PlayStation 5 v edícii Marvel's Spider-Man 2. Do predaja sa dostane aj jedinečný dizajn ovládača PS5 DualSense a hráči si môžu svoju PS5 vyzdobiť aj novými krytmi, inšpirovanými hrou Spider-Man 2.

Pôjde o limitované edície, takže ich počet bude pravdepodobne obmedzený. Už dnes sme sa však dozvedeli, za aké ceny sa PS5 konzola Spider-Man 2 bude predávať v Európe aj v Amerike a tiež koľko bude stáť ovládač a faceplaty (kryty na PS5).

Cena PlayStation 5 Spider-Man 2 konzoly bude u nás 659,99 eur, v Amerike sa bude predávať za 599 dolárov bez dane. Ak si chcete kúpiť len samotný ovládač DualSense, vyjde vás na 79,99 eur, respektíve 79,99 dolárov.

Prekvapením sú azda len kryty na PS5. Tieto kryty sa totiž budú predávať za neuveriteľných 64,99 eur (rovnako aj v dolároch) čo je takmer cena nového PS5 ovládača. 65 eur za dva kúsky potlačeného plastu. Nuž asi sa Sony skutočne vydáva cestou Apple a svoje produkty výrazne nadhodnocuje. Zároveň je to spôsob, ako zatraktívniť cenu PS5 bundle, ktorý obsahuje nie len konzolu s novými krytmi, ale aj ovládač. Hru v bundle získate formou digitálneho kódu pre aktiváciu v PS Store.

Na Facebooku ste nás upozornili, že Sony predáva bežné farby krytov za cenu 54,99 eur a cena 64,99 eur za limitovaný kryt je adekvátna. Len zase treba povedať, že taký ovládač DualSense nabitý technológiami a elektronikou stojí menej.

Marvels Spider Man 2 PS5 Bundle_064429

Sony oznámilo limitovaný bundle konzoly PS5: Marvel’s Spider-Man 2

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry