Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Pozrite si prvé oficiálne zábery na Joela a Ellie v druhej sérii seriálu The Last of Us

Zábery zverejnil The Hollywood Reporter.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
The Last of Us TV Show

Len pred pár minútami portál The Hollywood Reporter zverejnil článok, v ktorom priniesol dva oficiálne zábery z natáčania druhej série seriálu The Last of Us.

Vidieť na nich môžeme Joela a Ellie (Pedro Pascal a Bella Ramsey), dve hlavné postavy celej série. Zároveň bolo potvrdené, že seriál príde na streamovaciu službu Max v roku 2025.

The Last of Us Part 2 - Ellie and Dina

Takto spolu vyzerajú Ellie a Dina v druhej sérii The Last of Us

Včera sme vám priniesli neoficiálne zábery na Ellie a Dinu, ktoré nafotil niekto priamo pri natáčaní. Dinu si v druhej sérii seriálu zahrá herečka Isabela Merced.

Dnes už vieme, že tvorcovia sa v prípade druhej série ešte viacej odklonia od hernej predlohy. Tvorcovia Craig Mazin a Neil Druckmann zároveň už dávnejšie povedali, že seriál nechce udalosťami predbehnúť hru. Dá sa teda predpokladať, že sa niekedy v budúcnosti dočkáme The Last of Us Part III. Samotný Neil Druckmann už potvrdil, že má v hlave premyslené pokračovanie.

neil druckmann last of us

Neil Druckmann má už koncept pre tretí diel The Last of Us

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry