Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Pozrite si prvý záber z Fallout seriálu

Seriál vyjde na Amazon Prime.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

27. Október 2022

Fallout TV seriál

Fallout séria od Bethesdy v týchto dňoch slávi svoje 25. výročie. A zatiaľ čo sa vývojári o svoje "darčeky" s komunitou už podelili, zablahoželať k tomuto jubiluje sa rozhodol aj Amazon, ktorý aktuálne pracuje na seriály z tohto univerza.

Na obrázku nižšie tak môžeme vidieť vôbec prvý obrázok z chystaného seriálu. A hoci samotný seriál bol ohlásený už pred viac ako dvoma rokmi, jeho bližší dátum vydania stále nepoznáme.

Je však vysoko pravdepodobné, že sa ho dočkáme oveľa skorej, ako novej Fallout hry. Na nej by Bethesda mala začat naplno pracovať po vydaní The Elder Scrolls VI, no TES je stále ešte len v predprodukcií, keďže aktuálne finišujú práce na Starfielde. Takže najskôr okolo roku 2030, zrejme.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články