Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Pozrite si prvý záber z Fallout seriálu

Seriál vyjde na Amazon Prime.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Fallout TV seriál

Fallout séria od Bethesdy v týchto dňoch slávi svoje 25. výročie. A zatiaľ čo sa vývojári o svoje "darčeky" s komunitou už podelili, zablahoželať k tomuto jubiluje sa rozhodol aj Amazon, ktorý aktuálne pracuje na seriály z tohto univerza.

Na obrázku nižšie tak môžeme vidieť vôbec prvý obrázok z chystaného seriálu. A hoci samotný seriál bol ohlásený už pred viac ako dvoma rokmi, jeho bližší dátum vydania stále nepoznáme.

Je však vysoko pravdepodobné, že sa ho dočkáme oveľa skorej, ako novej Fallout hry. Na nej by Bethesda mala začat naplno pracovať po vydaní The Elder Scrolls VI, no TES je stále ešte len v predprodukcií, keďže aktuálne finišujú práce na Starfielde. Takže najskôr okolo roku 2030, zrejme.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry