Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Pozrite si prvý záber z Fallout seriálu

Seriál vyjde na Amazon Prime.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

27. Október 2022

Fallout TV seriál

Fallout séria od Bethesdy v týchto dňoch slávi svoje 25. výročie. A zatiaľ čo sa vývojári o svoje "darčeky" s komunitou už podelili, zablahoželať k tomuto jubiluje sa rozhodol aj Amazon, ktorý aktuálne pracuje na seriály z tohto univerza.

Na obrázku nižšie tak môžeme vidieť vôbec prvý obrázok z chystaného seriálu. A hoci samotný seriál bol ohlásený už pred viac ako dvoma rokmi, jeho bližší dátum vydania stále nepoznáme.

Je však vysoko pravdepodobné, že sa ho dočkáme oveľa skorej, ako novej Fallout hry. Na nej by Bethesda mala začat naplno pracovať po vydaní The Elder Scrolls VI, no TES je stále ešte len v predprodukcií, keďže aktuálne finišujú práce na Starfielde. Takže najskôr okolo roku 2030, zrejme.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 🙂 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články