Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Pozrite si prvých 15 minút z Expeditions: A MudRunner Game

Aktuálne recenzujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Expeditions 15 min gameplay

Už o pár dní sa k nám dostaví Expeditions A MudRunner Game, ďalší diel série MudRunner. Tá si získala srdcia hráčov vďaka strategickému prístupu k prekonávaniu terénu na rôznych kolesových vozidlách.

My v redakcii sme sa do hry zahryzli už pred pár dňami a kúsok po kúsku bojujeme s nástrahami Colorada, Arizony a Karpát. Čaká vás viac ako 80 expedící a desiatky vedľajších úloh, pri ktorých musíte fakt rozmýšľať. Marek to tak trochu prirovnal k Death Stranding, keďže musíte strategicky naplánovať svoju cestu, prekonávať rôzne prekážky a využívať pri tom mnoho nových nástrojov, ktoré Expeditions: A MudRunner Game ponúka.

Nižšie si môžete pozrieť prvých 15 minút z hrania, teda tutoriálové misie, ktoré odhaľujú aj niektoré nové herné mechaniky.

Hra má zatiaľ priemerné hodnotenie na Metacritic 80%, na našu recenziu si musíte ešte pár dní počkať. Expeditions: A MudRunner Game vychádza v češtine 5.3.2024 na PC a konzoly. Hru si môžete v českej krabicovej verzii aj s plagátom, pohľadnicami a magnetkou objednať za menej ako 40 eur.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Expeditions: A MudRunner Game - Prvých 15 Minút

Expeditions: A MudRunner Game - Prvých 15 Minút

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry