Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Prastiatko Peppa sa nevie dočkať, kedy sa s ním zahráte

Konečne poriadny AAA titul na jesennú sezónu.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Peppa the Pig

Vydavateľ Bandai Namco dnes oznámil hru na motívy svetovo známeho seriálu Peppa The Pig. Prastiako Peppa sa tak už na jeseň dostane na PC, Xbox, PlayStation aj Nintendo Switch. Hra s názvom My Friend Peppa Pig dnes dostala prvý trailer a prasiatko Peppa sa vás už nevie dočkať.

Hra bude samozrejme obsahovať všetky známe postavy zo seriálu aj s pôvodným dabingovým obsadením. Hra vás tak rozhodne neukráti o zážitok, ktorý so sebou nesie seriál Peppa The Pig.

Rovnako aj po grafickej stránke hra prakticky nie je rozoznateľná od seriálu a my sa už nevieme dočkať, aké interaktívne úlohy si pre nás vývojári pripravili.

Dátum vydania bol stanovený na 22.10.2021 a my odhadujeme, že to bude niekde medzi Call of Duty, HALO Infinite a Battlefield 5. Na odreagovanie úplne ideálne!

Titulný obrázok Youtube videa s názvom My Friend Peppa Pig - Announcement Trailer

My Friend Peppa Pig - Announcement Trailer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články