Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Predaje hry Spider-Man: Miles Morales sa prehupli cez 4.1 milióna kusov

Ide o predaje za rok 2020.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš
Marvel’s Spider Man Miles Morales

Insomniac Games v Novembri minulého roka priniesli spin-off k Spider-Manovi z roku 2018 - Spider-Man: Miles Morales. A hoci je hra kratšia (cca 8 hodín), ide o skvelú hru. V recenziách si odnášala hodnotenia na úrovni 8-9/10. Navyše, na Playstation 5 vyzerá po grafickej stránke prekrásne.

Dnes už vieme, že Spider-Man: Miles Morales od svojho vydania, čiže od 12. Novembra do 31. Decembra 2020 predala celosvetovo 4.1 milióna kusov. To je o 70 percent menej, ako predal pôvodný diel. A to aj napriek tomu, že teraz hra vyšla na dve platformy a bola jednou z prvých hier, ktoré ste si na Playstation 5 mohli zahrať.

Tak či onak sa podobné spin-off tituly Sony zrejme oplatia. Nakoľko už vývojári mali nachystaný engine, všetky herné mechaniky a aj väčšinu grafických assetov, titul stál podstatne menej. Insomniac Games navyše tento rok vydá ďalšiu svoju hru, Ratchet & Clank: Rift Apart.

Marvels Spider Man Recenzia

Marvel's Spider-Man - Recenzia

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 😄 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry